آموزش وردپرس
خانه / اطلاعات سفر به روسیه / لباس مردم روسیه در فستیوال ها
تور ارزان استانبول

لباس مردم روسیه در فستیوال ها

روسیه با فرهنگی بسیار خاص همیشه فستیوال های بسیار زیبایی را برگذار کرده است. لباس مردم روسیه در فستیوال ها همیشه خاص بوده و نمونه ی آن را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید. دلیل اصلی خاص بودن این لباس ها جنس پارچه های بسیار خاص روس است که برای آب و هوای این کشور طراحی شده است.

لباس مردم روسیه در فستیوال ها

فستیوال شب های سفید سن پترزبورگ از ۰۶ خرداد الی ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ در شهر سن پترزبورگ کشور روسیه برگزار می گردد. فستیوال شب های سفید سن پترزبورگ یکی از مهم ترین جاذبه های سفر این شهر بزرگ و بااهمیت به یاد ماندنی روسیه نیز به شمار می رود. شب های سفید روسیه یا شادی وایت نایت یک فستیوال هنری بین المللی است که هر سال در سن پطرزبورگ در روسیه برگزار می شود.

این چراغانی شامل آلبوم هایی از قبیل باله کلاسیک، اپرا و آسودگی و طرح هایی است که توسط بالرین ها، رامشگر ها و نوازندگان روسی انجام می شود. جشن كشتی جیب سرخ نقطه اوج این سور است. این مراسم بزرگترین انجمن سالیانه است و بیش از یک میلیون نفر در این مراسم شرکت می کنند. این مراسم توسط شهرداری سن پطرزبورگ نقشه ریزی می شود. این جشنواره در ماه می آغاز می شود و در جولای به پایان می رسد.

برخی از دستور كار های مرتبط با این مهمانی در قبل و بعد از تاریخ ذکر شده اجرا می شود. شهر سن پترزبورگ شمالی ترین شهر پررفت وآمد جهان است که عرض جغرافیایی این شهر آن قدر بالا است که خور توان غروب به زیر افق برای تاریک شدن آسمان را ندارد. در حقیقت این پدیده به گونه است که نمی توان شب را از روز تشخیص داد که این امر باعث شده است که شغل ها شهر نیازی به روشن کردن چراغ های شهر نداشته باشند. ضیافت شب های سفید سن پترزبورگ یک عارضه است و من رویداد‌ها را دوست دارم…

لباس مردم روسیه در فستیوال ها

باله‌ روسی در تمام دنیا معروف است و ضیافت باله‌ای که در قلب هنر روسیه یعنی سن‌پترزبورگ برگزار شود، حتماً هوش از سر هر هنردوستی خواهد برد. فستیوال باله‌ مارینسکی اتفاق هنری بزرگی است که اوایل آوریل در سن‌پترزبورگ می‌افتد و حدود یک هفته، سالن تاریخی مارینسکی، مشهورترین و بزرگترین تئاتر سن‌پترزبورگ، داعی بالرین‌های حرفه‌ای روس و جهانی می‌شود. البته این فستیوال، خیلی وقت‌ها زودتر و در اواخر فوریه برگزار می‌شود.

روز شهر سن‌پترزبورگ یا به قول روس‌ها دِن گورودا هم جشن‌ خیابانی معرکه‌ای است که اگر اواخر ماه مه در سن‌پترزبورگ باشید، حیف است از دستش بدهید. ۲۷ام ماه مه روز تولد رسمی این شهر است که طی آن کل شهر تا صبح غرق خنیا و پایکوبی می‌شود. کارناوال‌های بزرگ نوازندگان با طبل و پرکاشن در خیابان‌ها راه می‌افتند، دختران و پسران رقص سنتی روسیه را اجرا می‌کنند و همه به سلامت شهر پیتر کبیر می‌نوشند و شادی می‌کنند.

از آنجایی که روسیه یکی از سخت ترین شتا های دنیا را  دارد، چراغانی های زمستانه بی نظیر هم دارد. وقتی دما به زیر صفر می رسد این جشن ها شروع می شود.. از دسامبر شروع می شود و تا ژانویه پایان می یابد… نه تنها در مسکو بلکه در سراسر روسیه جشن گرفته می شود. شما می توانید قبل از سفر به روسیه برای خرید این نوع پارچه ها به پارچه فروشی اینترنتی مراجعه کنید.

تور استانبول لحظه آخری

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

قیمت تور کیش اردیبهشت 98 هتل ارم

برای سفر به جزیره کیش برنامه‌ریزی کنید یکی از بهترین و پر طرفدارترین تفریحات برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *